Daleka Droga

Jeszcze do niedawna największym zmartwieniem Pandory było to, jak zeswatać Bożydara i Alicję – swojego kuzyna i najlepszą przyjaciółkę. Teraz Alicja znikła bez śladu, Bożydar wpadł w portal prowadzący do innego świata, a sama Pandora musi zmierzyć się z trollem i jeszcze przy tym przekonać pewnego bardzo podejrzliwego służącego czarodzieja, że wcale nie jest sukkubem.

Zrobione!
Manuskrypt jest ukończony, poprawiony, dopracowany i dopieszczony. Rozsyłam go do wydawców i czekam na odpowiedzi. Na razie dostałam trzy: dwie odmowne oraz jedną, którą można podsumować jako „Być może. Odezwiemy się za trzy miesiące”.

Postęp prac:

100 %

Galeria:

Najważniejsze z postaci pojawiających się w Dalekiej Drodze (od lewej do prawej): Zimmon, Pandora, Bożydar, Alicja i tajemniczy nieznajomy, którego prawdziwego imienia nie mieliśmy jeszcze okazji poznać.

Zimmon, małoletni służący czarodzieja i samozwańczy mag, tym razem w bardziej kreskówkowym stylu niż na poprzednim obrazku.

I znowu Zimmon. Tą kartę postaci zrobiłam, gdy myślałam nad przerobieniem Dalekiej Drogi na powieść graficzną.

A tutaj mamy Pandorę w całej jej androgenicznej okazałości. Szkic narysowałam na kartce papieru za pomocą ołówka, a następnie pokolorowałam cyfrowo.